Produktové video MedControl 2021

no alt

Text k produktovému video dávkovača model 2021

1.část

S radostí Vám představujeme náš nejnovější automatický dávkovač léků DoseControl model 2021 od společnosti MedControl Systems vyvinut speciálně pro péči o vaše blízké trpící poruchami paměti, zhoršeným zrakem nebo motorikou či blízkých užívajících mnoho léků.
Automatický dávkovač DoseControl pomůže užít správnou dávku léků ve správný čas a zároveň sníží riziko užití nesprávné dávky léku, nebo užití dvou nebo více dávek současně. Dávkovač ve verzi Bluetooth nebo WIFI umožňuje nastavení na dálku a vzdálenou kontrolu užívání léků díky aplikaci pro chytré telefony DoseControl.

 

2.část

Automatický dávkovač DoseControl se skládá z těchto částí:
- Z otočného zásobníku na léky z 28 přihrádkami; do každé se vejde přibližně 35 tablet velikosti aspirinu
- dávkovacích šablon pro dávkování léků jeden až devět krát denně v českém jazyce
- uzamykatelného vrchního průhledného, matného nebo plného krytu dávkovače a zadního krytu baterií
- velkého přehledného displeje a čtyř velkých tlačítek na nastavení, světelného alarmu kolem celého displeje a mikrofonu na zadní straně
Dávkovač funguje na baterie, které se vkládají do zadní části dávkovače. K Bluetooth nebo WIFI verzi dávkovače lze připojit nabíjecí adaptér přes USB-C konektor.
Pro bezpečné uzamčení krytu dávkovače a krytu baterií slouží kovový klíček.
Otočný zásobník, dávkovací šablony, kryt dávkovače, klíček nebo nabíjecí adaptér je možné dokoupit jako volitelné příslušenství.
Dávkovač snadno nastavíte podle detailního návodu v českém jazyce.

 

3.část

Na automatickém dávkovači léků DoseControl lze nastavit čas upozornění na nutnost vzít dávku léků 1 až 9 krát denně. Každému režimu dávkování odpovídá jedna z devíti přiložených šablon. Na požádání jsou k dispozici neutrální číselné nebo prázdné šablony, které si umí uživatel upravit podle vlastních potřeb.
Nastavené časy pro výdej jednotlivých dávek budou uloženy v paměti dávkovače a budou se opakovat každý následující den.


4.část

V nastavený čas se spustí alarm - přerušovaný zvukový signál, blikající zelené podsvícení kolem displeje případně hlasová zpráva - a zásobník se otočí o jednu přihrádku obsahující dávku léků určenou na daný čas.
Dávka léků se vybere jednoduchých převrácením dávkovače, čímž se zároveň deaktivuje spuštěn alarm. V případě nesebrání dávky léků zůstane aktivní zvukový a světelný signál až po dobu 30 minut. Po uplynutí této doby se světelný signál změní na červený po dobu dalších 4 minut.
Pro dávkovače s Bluetooth nebo WIFI funkcí je možné upravovat délku trvání alarmu, dokáži upozornit uživatele emailovou zprávou ohledně užitých, vynechaných dávkách a na nízký stav baterií.

 

5.část

Dávkovač léků DoseControl model 2021 je dostupný s plným, matným nebo průhledným krytem. Ve verzi standard - bez podpory monitorování, Bluetooth verzi - monitorování a zasílání upozornění přes Android aplikaci nebo WIFI verzi - řízení, monitorování a zasílání upozornění přes aplikaci a telemedicínské centrum.
S výběrem vhodné verze, respektive se samotným nastavením dávkovače Vám rádi pomohou naši kolegové se zákaznické podpory, která je dostupná českém jazyce.
V případě dalších dotazů ohledně automatického dávkovače DoseControl nás najdete na kontaktech zveřejněných na naší stránce medcontrol.cz.

DoseControl - správná dávka léku ve správný čas i při péči o vaše blízké na dálku!

Postarejte se i vy o správné a bezpečné užívání léků vašich blízkých!

Předvolby soukromí

Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena našim partnerům. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie" vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení